Вилушкар Маниту

Design:
BalkanGreenHouse

BalkanGreenhouse webshop

Вилушкар Маниту

Вилушкар Маниту
Шифра на производител: Вилушкар Маниту
Достапност: На залиха
Јави се за цена
Количина:  
   - ИЛИ -   

Спецификации:

Модел: 4RM20HP
Година на производство: 1984
KW/PS: 15kw/20ps
Тип мотора: Дизел
Максимална влечна сила: 13620 kg
Максимална работна висина: 3.3 m
Максимална работна тежина: 2000 kg
Тежина на машината: 3740 kg
Бруто тежина: 5740 kg

Напишете коментар

Вашето име:


Вашиот коментар: Напомена: HTML не е преведен!

Оценка Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Made By Balkan Greenhouse
Balkan Greenhouse Web Shop © 2018