Платформа гасеничар Аичи

Design:
BalkanGreenHouse

BalkanGreenhouse webshop

Платформа гасеничар Аичи

Платформа гасеничар Аичи
Шифра на производител: Платформа гасеничар Аичи
Достапност: На залиха
Јави се за цена
Количина:  
   - ИЛИ -   

Спецификации:

Модел: RV 123
Година на производство: 1998
Тежина: 7600 kg
Максимална работна тежина: 500 kg
Максимална работна висина: 11.5 m
Максимална работна должина: 6.13 m
Максимална работна ширина: 1.90 m
Максимален број на дозволени лица: 5

Напишете коментар

Вашето име:


Вашиот коментар: Напомена: HTML не е преведен!

Оценка Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Made By Balkan Greenhouse
Balkan Greenhouse Web Shop © 2018