Телехандлер Haulotte

Design:
BalkanGreenHouse

BalkanGreenhouse webshop

Телехандлер Haulotte

Телехандлер Haulotte
Шифра на производител: Телехандлер Haulotte
Достапност: На залиха
Јави се за цена
Количина:  
   - ИЛИ -   

Спецификации:

Модел: FM3500/14E
Година на производство: 2004
Максимална висина: 14 m
Максимална тежина; 3.5 t
Тежина на машината: 11400 kg

Напишете коментар

Вашето име:


Вашиот коментар: Напомена: HTML не е преведен!

Оценка Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Made By Balkan Greenhouse
Balkan Greenhouse Web Shop © 2018