Венло стакленик 17.500 m2

Design:
BalkanGreenHouse

BalkanGreenhouse webshop

Венло стакленик 17.500 m2

Венло стакленик 17.500 m2
Венло стакленик 17.500 m2
Производител: KG Greenhouses
Шифра на производител: Венло стакленик 17.500 m2
Достапност: На залиха
Јави се за цена
Количина:  
   - ИЛИ -   

Висина: 3,50 м

Trellies: 6,40 м

Секции: 4,50 м

Површина: 17.500 м2

метални олуци

2-half pane vents


Напишете коментар

Вашето име:


Вашиот коментар: Напомена: HTML не е преведен!

Оценка Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Made By Balkan Greenhouse
Balkan Greenhouse Web Shop © 2021