Комбиниран тест сет pH 3000 + PNT 3000

Design:
BalkanGreenHouse

BalkanGreenhouse webshop

Комбиниран тест сет pH 3000 + PNT 3000

Комбиниран тест сет pH 3000 + PNT 3000
Производител: Step Systems
Шифра на производител: Комбиниран тест сет pH 3000 + PNT 3000
Достапност: На залиха
Јави се за цена
Количина:  
   - ИЛИ -   

Комбиниран сет кој вклучува pH 3000 и PNT 3000. Идеална комбинација за производство, консултанство и сервис на сите хортикултурни полиња без апликација на течни ѓубрива.

Напишете коментар

Вашето име:


Вашиот коментар: Напомена: HTML не е преведен!

Оценка Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Made By Balkan Greenhouse
Balkan Greenhouse Web Shop © 2021