Округла саксија VCD 09

Design:
BalkanGreenHouse

BalkanGreenhouse webshop

Округла саксија VCD 09

Округла саксија VCD 09
Округла саксија VCD 09
Производител: Teku
Шифра на производител: Округла саксија VCD 9
Достапност: На залиха
Јави се за цена
Количина:  
   - ИЛИ -   
Овој производ има минимална количина од 100

 

Бр./кутија - 3525

Ширина 9 цм

Висина 6,7 цм

Волумен 0,29 л

Боја црна

Напишете коментар

Вашето име:


Вашиот коментар: Напомена: HTML не е преведен!

Оценка Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Made By Balkan Greenhouse
Balkan Greenhouse Web Shop © 2021