Foliastim Ultimate Liquid

Design:
BalkanGreenHouse

BalkanGreenhouse webshop

Foliastim Ultimate Liquid

Foliastim Ultimate Liquid
Foliastim Ultimate Liquid Foliastim Ultimate Liquid
Производител: Van IPEREN
Шифра на производител: Foliastim Ultimate Liquid
Достапност: На залиха
Јави се за цена
Количина:  
   - ИЛИ -   

Биостимулатор кој содржи елементи на азот, фосфор и калиум. Содржи и манган, бор, бакар, молибден, цинк и 15% екстракт од алги. Сите наведени елементи се неопходни во исхрана на земјоделските култури.

Напишете коментар

Вашето име:


Вашиот коментар: Напомена: HTML не е преведен!

Оценка Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Made By Balkan Greenhouse
Balkan Greenhouse Web Shop © 2021