Прскалка без рамка

Design:
BalkanGreenHouse

BalkanGreenhouse webshop

Прскалка без рамка

Прскалка без рамка
Шифра на производител: Прскалка без рамка
Достапност: На залиха
Јави се за цена
Количина:  
   - ИЛИ -   

Изработен од нерѓосувачки челик. Осигуран со централен вентил. Комплетен со мерач со јасно читлив притисок и прилагодлив во висина која достигнува до 30 сантиметри.

Статив со 10 бренери за распрскување.

Напишете коментар

Вашето име:


Вашиот коментар: Напомена: HTML не е преведен!

Оценка Лош           Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:Made By Balkan Greenhouse
Balkan Greenhouse Web Shop © 2021